Strona główna Klubowicze Blogi Zdjęcia Filmy Ankiety Spotkania Grupy Forum

Rozmnażanie psów

 
Nowy Temat
Odpowiedź
Flaga
 
  • Autor
  • Treść
 
zuzia_101

postów: 453

24-01-2010, 06:09    Cytuj
Punktów: 0   Głosuj

Wczoraj był u nas pies rasy maltańczyk 4 mies.

I wiecie co robił no wiecie co... Tylko z pluszakiem....

Czy to możliwe, że mały pies (szczeniak) chce no wiecie co....

 

Zobaczyłam coś na ten temat w necie:

[...]Kopulując, osobnik męski z rodziny psów początkowo pokrywa samicę od tyłu. Jest to pozycja zwana swobodnie ,,psim stylem", albo ,,na pieska". Suka będzie trzymać swój ogon na boku i pozwalać psu na stosunek, jeśli będzie na to podatna. Jeśli nie będzie, może usiąść albo się położyć, może również odejść, czyli innymi słowy- być niechętna do współpracy lub nie pozwalać na parzenie. Osobnik męski często będzie się przesuwał, starając się zaskarbić sobie względy samicy, próbując penetracji jej sromu swoim penisem. Na tym etapie penis nie jest w erekcji, ale jest wiotki i utrzymywany raczej przez małą kość wewnętrzną. [...]

 

Ze strony:

http://www.psy.edu.pl/rozmnażanie-psow.php

 

Na tej stronie jeszcze więcej o tym

 

I parę filmików żeby było wiadomo o co chodzi:

 

http://www.youtube.com/watch?v=57MgDojMgz0

 

http://www.youtube.com/watch?v=puHot_NZ6F4&feature=related

 

Tyle starczy

zium

postów: 1307

24-01-2010, 06:25    Cytuj
Punktów: 0   Głosuj

Moim zdaniem jest to normalne ... Psy uczą sie przez zabawę, no i aby nauczyć się w przyszłości krycia uczą się tego w wieku szczenięcym ... Często, gdy spotykam jakieś szczeniaki , one zachowują się w ten sposób. U młodych psów w wieku dorastania popęd seksualny jest dość silny więc gdy pies zacznie kryć pluszaka lub cokolwiek, odkryje, że w ten sposób pozbywa się dużo energii i oczywiście zaspokojenia więc będzie do tego zachowania powracał. Jeśli chcesz takie zachowanie przerwać, najlepiej nie dawać psu zabawek w jego wielkości. Jeśli jednak krycie wykonuje na poduszce lub rzeczy, której nie możesz zabrać, to w takim przypadku polecam abyś wzięła  pustą puszkę, włożyła do środka kamienie i ją oczywiście szczelnie zamknęła. Gdy pies będzie wykonywał krycie ty krzykniesz nie i dobrze ruch puszką tak aby spowodować hałas. Ten krzyk i ruch puszką muszą być zaskoczeniem dla psa, więc przed tym nic nie mów ... zrób to z zaskoczenia ... Gdy pies się wystraszy poślij go na posłanie.

Gocha2606

postów: 113

24-01-2010, 12:55    Cytuj
Punktów: 0   Głosuj

Zuzia, to normalne zachowanie u wielu szczeniaków i młodych psów - rozładowanie dorastanie płciowe i  emocji jeżeli pies jest za bardzo pobudzony, a właściciele nie potrafią go zając czymś innym albo delikatnie uspokoić.

 

http://www.psy.pl/archiwum-miesiecznika/art2211.html

Pazurek85

postów: 1871

25-01-2010, 02:24    Cytuj
Punktów: 0   Głosuj

To częste i normalne u młodych psów, z regóły "samo przechodzi" z wiekiem.

 

Co prawda, mój pies nigdy czegoś takiego nie robił, ale znam psa, który próbował dosłownie ze wszystkim; poduszkami, pluszakami, innymi psami bez względu na płeć i ... z nogami ludzi. Więc żeby było obciachu, jak przychodzili goście, pies lądował zamknięty w pokoju... W końcu mu przeszło. W książce "Dlaczego psy piją wodę z toalety" jest wiele pytań i odpowiedzi na nie, co do gwałcenia zabawek odpowiedzią jest właśnie to, co napisała Zium, albo, bo sprawia im to przyjemność. Ale z tego co dotychczas było mi wiadomo, psy nie uprawiają seksu dla przyjemności...

PsiaraaA

postów: 332

28-01-2010, 13:16    Cytuj
Punktów: 0   Głosuj
Hmm.. nie wiem czemu psy tak robia, ale kiedyz byłam u koleżanki to labradorka jej siostry(sunia miała wtedy ok.roku) też bawiłą się tak z pluszakiem.
All right, Brain, I don't like you and you don't like me - so let's just do this and I'll get back to killing you with beer.
Homer Simpson