Cześć! Wracam po całkiem długiej przerwie ale za to z nowym pomysłem! Wykombinowałam, żeby stworzyć RAZEM opowiadanie. Jak miałoby to wyglądać? Wy pisalibyście co miałoby się wydarzyć w historii konkretnej postaci, a moim zadaniem byłoby tworzyć z tego tekst. Moglibyście opisywać różne sytuacje, które się wam przytrafiły, lub poprostu wymyślać ajk ma potoczyć się opowieść. Można nawet zrobić do tego ilustracje! Co wy na to? Fajnie by było gdyby ta historia miała jakiś związek z psiakami (w końcu jest to wspólny temat wszystkich użytkowników tej strony :) ), a gdyby ten pomysł się rozrósł można spróbować stworzyć książkę "z prawdziwego zdarzenia" :). Myślałam trochę nad głównymi postaciami i uznałam, że tą kwestię też zostawię dla was.

Próbowałam kiedyś napisać książkę ale nie bardzo mi to wychodziło... Ale w sumie mogę ją opublikować i kontynuować równolegle z naszym opowiadaniem ;). Nie opublikuję go już w tym wpisie, ponieważ chciałabym wiedzieć co myślicie ;). 

Okej, narazie to będzie koniec tego wpisu (wiem że jest bardzo krótki), ale proszę napiszcie mi co myślicie o tych pomysłach!