Ach moi drodzy kolejny post dużooo oddalony od innych, już prawie znikamy z listy blogów gdy nagle...-Wachamy się czy iść przed siebię czy stać w miejscu, a może usunąć bloga? Nie niezgodze się i będę pisać. Tak kłócą się moje głosy, nieiwme czy ktoś mnie papięta czy zna ale ja z pierwszej listy blogów nieznam nikogo. Postanowiłam też napisać kilka informacji o mnie które się z biegiem czasu zmieniły mam nadzieję że wam się spodoba mój krótki opis.

Jestem Katarzyna, lecz bez przesady, mów Kasia czy tam Kas. Mam 10 lat, jestem szcześliwą właścieicelką sporej ilości zwierząt m.in. w tej grópce jest piesek rasy York o imieniu Misia (Dosłownie, Misia to nie zdrobnienie!!!)

A więc dzisiaj (23.03.2015) byłam z Miśkąu psiego fryzjerka i obcieliśmy jej włoski*. Jak dla mnie jest teraz piękna, może uda Mi się wstawić jej zdjęcie!...

Och, coś Mi po ekranie chodzi, musze wygonić tą muchę. Acha, zapraszam właścicieli psów w udziału w opisie sylwetki waszego psa z mojego oka, możemy porozmawiać o jego problemach czy Poprostu wstawić jego zdjęcie na tego bloga. Będzie to dział pt. ,,A u kolegi?"

Zgłoszenia czy zdjecia proszę wysyłam na e-maila kajdama@uniwersytetdzieci.pl

Oto co nalezy wypełnić 

  • Temat ,,A co u kolegi?"-Oczami Yorka-PP.
  • Treść Co chcesz...

Uwaga wierny czytelniku PP przypominam że w środę 25.03.2015 r. wychodzi nowy numer waszej ulubionej gazety o psach PP!

Proszę o komentarze a na koniec zdrapka oto mini regulamin zdrapki
Wybierz jedną linijkę i sprawdź co pod nim jest wpisz zawartość linijki do komentarza nie sprawdzaj innych linijek!!!

. Bernardyn

York

Amstaff

Shi-tzu

Jack Russell Terrier

Marchewka


Bernardyn

Buldog

Kapeć